Super! Intensīvi barojošs, bet nav taukains.

NIVEA CARE

VAI VĒLATIES KRĒMU, KAS IR INTENSĪVI BAROJOŠS, BET NAV TAUKAINS?

JAUNAIS NIVEA CARE: 100% BAROJOŠS, 0% TAUKAINS

Revolūcija ādas kopšanā.

Sievietes visā pasaulē vēlas krēmu, kas būtu intensīvi barojošs UN nebūtu taukains. Pirmo reizi vēsturē abas šīs īpašības ir savienojamas – ar jauno NIVEA Care. Revolucionārā formula nodrošina dziļu sejas ādas barošanu, nepadarot to taukainu, un jūsu āda jutīsies kā gluži jauna. SUPER!

Revolucionāra tehnoloģija

Satriecošais efekts, ko nodrošina NIVEA Care, tiek panākts, pateicoties gluži jaunai tehnoloģijai: vaska ūdens dispersijai. Tiklīdz krēms ir uzklāts uz ādas, tā hidrovaska kārta acumirklī saplūst ar ādu, sniedzot tai intensīvu, ilgstošu barošanu, un uzreiz absorbējas, neradot taukainu

Ideālai sejas kopšanai

Jauno NIVEA Care ir viegli uzklāt uz ādas, un tas ātri absorbējas. Tāpēc tas ir ideāls krēms sejai. Arī jūs teiksiet: „Super!”

IZSTRĀDE

Ādas kopšanas revolūcijas aizkulises

Uzziniet vairāk par to, kā tika izstrādāts NIVEA Care krēms un kā ir iespējams pabarot ādu, nepadarot to taukainu.

Kā radās NIVEA Care

Intensīvi barojošs krēms, kas nerada taukainu sajūtu? Patiešām? Ieskatieties mūsu zinātnieku darbā un uzziniet, kā tika izstrādāta revolucionārā NIVEA Care formula!


KO SAKA EKSPERTI

Intervija ar ārsti Kristiānu Meijeri (Dr. Christiane Meyer)

5 JAUTĀJUMI ĀRSTEI KRISTIĀNAI MEIJEREI,

Universālo krēmu un nivea ķermeņa kopšanas līdzekļu izstrādes menedžerei. NIVEA Care nodrošina intensīvu un ilgstošu ādas barošanu, neradot taukainu sajūtu uz ādas. Daktere Meijere skaidro, kā jaunā formula darbojas.

Kas jūs pamudināja izstrādāt NIVEA Care?

Plaši pētījumi ir parādījuši, ka daudzas sievietes vēlas augstas kvalitātes ādas kopšanas līdzekli, kas būtu vienkārši lietojams, dziļi barojošs un nepadarītu ādu taukainu. Izgudrojot NIVEA Care, „Beiersdorf” zinātnieki atklāja pilnīgi jaunu veidu, kā nodrošināt šīs abas īpašības, - viņi izgudroja krēmu, kas nodrošina intensīvu un ilgstoši barojošu ādas kopšanu, neradot taukainas pēdas – tādu kosmētisko līdzekli, kas ir piemērots modernai sievietei.

Vai NIVEA Care satur konservantus?

NIVEA Care satur konservantus (parabēnus), kuri novērš mikroorganismu vairošanos. Ja mēs neizmantotu konservantus, daudzus kosmētiskos līdzekļus varētu izmantot tikai īsu brīdi pēc to pirmās lietošanas reizes. Tie ļoti ātri sabojātos. Pie vainas ir tādi mikroorganismi kā baktērijas un sēnītes. Kad tās nonāk saskarē ar ādu, tās iekļūst arī kosmētiskajā līdzeklī un ātri savairojas tajos kosmētiskajos līdzekļos, kuri satur daudz ūdens. Pateicoties parabēniem un citiem konservantiem, kosmētiskie līdzekļi nesabojājas, jo tajos tiek kavēta mikrobu attīstība. Tādējādi var garantēt ādas kopšanas līdzekļu drošumu un kvalitāti.

Vai NIVEA Care ir piemērots visiem ādas tipiem?

Jā, NIVEA Care var izmantot visiem ādas tipiem. Tas tika izstrādāts tā, lai būtu izteikti barojošs ikvienam ādas tipam. Šim krēmam ir veikti plaši lietošanas testi, kuros piedalījušies simtiem patērētāju. Šādi testi tika veikti dažādos reģionos visā pasaulē, lai pierādītu, ka šis krēms ir optimāli barojošs dažādos klimata apstākļos.

Vai NIVEA Care satur saules aizsargfaktoru?

NIVEA Care ir ideāls kosmētiskais līdzeklis tām sievietēm, kuras vēlas vienkāršu, bet efektīvu ādas kopšanu. Tā galvenais uzdevums ir sejas ādas kopšana un intensīvs, ilgstošs barojošs efekts. Tāpēc NIVEA Care nesatur nekādus ķīmiskus filtrus. Tā kā krēma formula sevišķi ātri uzsūcas, tas var kalpot par labu pamatu saules aizsarglīdzekļa uzklāšanai.