VIENKĀRŠA UN SAUDZĪGA VIENA SOĻA DEKORATĪVĀS KOSMĒTIKAS NOŅEMŠANA

MŪSU JAUNĀ SAUDZĒJOŠO MICELĀRO KOSMĒTISKO LĪDZEKĻU SĒRIJA BŪS JŪSU IDEĀLAIS SABIEDROTAIS JŪSU IKDIENAS ĀDAS ATTĪRĪŠANAS PROCESĀ! JŪS VARĒSIET NOŅEMT DEKORATĪVO KOSMĒTIKU, UN UZ ĀDAS NEBŪS NEKĀDU PALIEKU. VIENS VIENKĀRŠS SOLIS: ĀDAS MITRINĀŠANA UN DEKORATĪVĀS KOSMĒTIKAS NOŅEMŠANA VIENLAICĪGI.

Ātri un ērti, taču saudzējot jūsu ādu!

Regulāra sejas attīrīšana palīdz noņemt netīrumus, mikrobus un dekoratīvās kosmētikas paliekas, lai ādas poras netiktu nosprostotas. Mūsdienu straujajā dzīves tempā ir viegli aizmirst par to, cik svarīgi ir labi attīrīt ādu. Uzziniet, kā jūs varat paātrināt sejas attīrīšanas procedūru un padarīt to ērtāku, lietojot micelāro ūdeni un attīrošās salvetes!

JAUNUMS: NIVEA micelārais ūdens, 400 ml

Ar vienu pieskārienu: NIVEA saudzējošais micelārais ūdens noņem dekoratīvo kosmētiku no sejas un acu zonas, attīra ādu maigi, bet rūpīgi, un kopj to. 

Ātrai sejas kopšanas procedūrai

Regulāra sejas attīrīšana palīdz noņemt netīrumus, mikrobus un dekoratīvās kosmētikas paliekas, lai ādas poras netiktu nosprostotas. Mūsdienu straujajā dzīves tempā ir viegli aizmirst par to, cik svarīgi ir labi attīrīt ādu. Uzziniet, kā jūs varat paātrināt sejas attīrīšanas procedūru un padarīt to ērtāku, lietojot micelāro ūdeni un attīrošās salvetes!


Ērtāka dekoratīvās kosmētikas noņemšana ar vienu pieskārienu!

Micellas – vienkārša zinātne

Micellas līdzīgi magnētam piesaista netīrumus, dekoratīvo kosmētiku un citas daļiņas. Pastāstīsim jums, cik vienkāršs ir zinātniskais pamatojums, uz kura balstās NIVEA saudzējošo micelāro kosmētisko līdzekļu molekulu iedarbība.

NIVEA maigais un saudzējošais micelārais ūdens ar vienu vates ripiņas pieskārienu gan attīra, gan tonizē ādu.

Kas ir micelārais ūdens?

Micelāro ūdeni mūsdienās piemin ikviens skaistumkopšanas speciālists. Bet vai jūs zināt, kāda ir tā iedarbība? Micellas ir ļoti sīkas molekulas, kas spēj notīrīt gan ūdenī, gan taukvielās šķīstošus netīrumus. Uzziniet vairāk par šo īpašo komponentu, kas ir saudzējošā micelārā ūdens līdzekļu sastāvā, un to, kā šie līdzekļi nodrošina gan kopjošu efektu, gan dekoratīvās kosmētikas noņemšanu.

Kāda ir micelāro salvešu iedarbība?

Micelārajās sejas salvetēs ir pielietota NIVEA Caring Micellar Water with Vitamin E formula. Tādējādi tiek panākts optimāls līdzsvars starp attīrošo funkciju un maigu iedarbību. Uzziniet vairāk par to, kā micelārās salvetes atšķiras no parastajām mitrajām salvetēm un kā ar vienu pieskārienu jūsu āda var saņemt gan svaigumu, gan mitrināšanu, gan kopšanu!

NIVEA micelārās salvetes ir ļoti iedarbīgas, taču maigas, un tām ir viegls NIVEA aromāts.

Uzlabojiet savu ierasto ādas attīrīšanas procedūru

Kopiet savu seju, izmantojot micelāro ūdeni!

Micelārais ūdens ir ļoti iecienīts sejas tīrīšanas līdzeklis tā daudzveidīgo īpašību dēļ. Jums nav „jāžonglē” ar ļoti daudziem sejas attīrīšanas līdzekļiem, jo visi saudzējošās micelārās sērijas līdzekļi ir daudzfunkcionāli. Jūs ietaupāt laiku, savukārt jūsu seja saņem tai nepieciešamo maigo kopšanu. Noskaidrojiet, kāpēc saudzējošie micelārie līdzekļi ir tieši tas papildinājums jūsu skaistumkopšanas rituālā, kuru jūs jau sen gaidījāt!

Vieglāka dekoratīvās kosmētikas noņemšana

Izmantojot saudzējošo micelāro līdzekļu sēriju, dekoratīvās kosmētikas noņemšana vairs nav nedz apgrūtinoša, nedz laikietilpīga. Tas nozīmē, ka jūs vairs negribēsiet to izlaist! Ūdensizturīgās kosmētikas noņemšana un dziļa ādas attīrīšana – tas viss bez noskalošanas vai berzēšanas. Uzziniet, kā NIVEA saudzējošie micelārie līdzekļi ļauj notīrīt dekoratīvo kosmētiku bez jebkādām grūtībām!