PASARGĀ TEVI UN TAVU MĪĻĀKO APĢĒRBU

PASARGĀ TEVI UN TAVU MĪĻĀKO APĢĒRBU

NIVEA BLACK & WHITE INVISIBLE

Mums katrai ir mīļākais apģērbs

Jo tas saistās ar īpašiem mirkļiem, cilvēkiem, kurus mīlam, vai vienkārši liek mums justies un izskatīties labi. Tu un tavs mīļākais apģērbs ir pelnījis mūsu labāko aizsardzību – Nivea Black & White ar "pieci vienā" formulu.


VIENS DEZODORANTS, PIECKĀRŠA AIZSARDZĪBA

X5 NODROŠINĀJUMA FORMULA

Mūsu NIVEA Black & White līnija ir izstrādāta sadarbībā ar Hohenšteinas Institūta tekstilmateriālu ekspertiem un sniedz uzticamu antiperspiranta aizsardzību. Šie dezodoranti novērš NEPATĪKAMU AROMĀTU un patīkami smaržo. Tie aizsargā pret TRAIPIEM, palīdzot saglabāt apģērba krāsu. Tie neatstāj PĒDAS ne uz ādas, ne apģērba un NEKAIRINA ādu, jo to unikālais sastāvs ir piemērots ikdienas lietošanai. Īsumā: tas ir mūsu labākais dezodorants, kas nevainojami pasargā gan tevi, gan tavu mīļāko apģērbu – ikvienā situācijā.


Pasargā savu mīļāko apģērbu

[{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"900","Y":"330","XMobile":"409","YMobile":"319","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"PRET AROMĀTU","Copy":"Uzticama aizsardzība ar spēcīgām smaržām.","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"1000","Y":"735","XMobile":"424","YMobile":"669","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"PRET TRAIPIEM","Copy":"Saglabā apģērba sākotnējo krāsu.","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"805","Y":"1280","XMobile":"361","YMobile":"1134","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"PRET ATLIKUMIEM","Copy":"Neatstāj atlikumus uz ādas un apģērba.","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"1925","Y":"345","XMobile":"1369","YMobile":"313","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"PRET SVĪŠANU","Copy":"48H iedarbība pret mitrumu.","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"2010","Y":"1280","XMobile":"1323","YMobile":"1133","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"PRET KAIRINĀJUMU","Copy":"Dermatoloģiski pierādīts.","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]}]
X5 NODROŠINĀJUMA FORMULA