NIVEA Q10 ENERGY AR 3X ANTIOKSIDANTIEM

NIVEA Q10 ENERGY AR 3X ANTIOKSIDANTIEM

VESELĪGAIS MIRDZUMS UN PILNA ENERĢIJAS ĀDA - AR NIVEA Q10 ENERGY


ATGRIEZIET ENERĢIJU SAVAI ĀDAI

Jaunā Q10 ENERGY produktu līnija ar trīs antioksidantiem – C vitamīnu, E vitamīnu un ādai identisko koenzīmu Q10. Nekavējoties piešķir sejas ādai veselīgu mirdzumu un samazina smalkās līnijas.


SATUR TRĪS VĒRTĪGUS ANTIOKSIDANTUS:

Q10 ENERGY produktu līnija ar trīs efektīviem antioksidantiem – ādai identisko koenzīmu Q10, C vitamīnu un E vitamīnu – ir īpaši izstrādāta, lai palīdzētu aizsargāt ādu no oksidatīvā stresa, brīvo radikāļu veidošanās un negatīviem vides faktoriem. Nekavējoties piešķir mirdzumu nogurušai ādai un samazina smalkās līnijas.

C vitamīns: efektīvs antioksidants, kas piešķir ādai enerģiju, mirdzumu un veselīgu ādas starojumu.

Q10: koenzīms, kas atrodams mūsu ādā un atbild par ādas elastīgumu. Q10 ENERGY produktos iekļautais ādai identiskais koenzīms Q10 atjauno ādas elastīgumu un cīnās pret smalkajām līnijām.

E vitamīns: iedarbojas kā efektīvs antioksidants, stiprinot ādas barjeru un aizsargājot to pret kaitīgu vides ietekmi.


IR VAIRĀK NEKĀ VIENS VEIDS, KĀ NODROŠINĀT ĀDAI ENERĢIJU

Q10 ENERGY produkti ir izstrādāti, lai piešķirtu ādai veselīgu ikdienas mirdzumu un enerģiju, kad ādai tas ir visvairāk vajadzīgs.

Q10 ENERGY DIENAS KRĒMS

Sāciet dienu ar svaigumu – ar enerģiju veicinošu dienas krēmu ādai. Trīs antioksidanti mitrina ādu, novērš tās blāvumu, mazina noguruma pazīmes un kavē brīvo radikāļu veidošanos.

Q10 ENERGY NAKTS KRĒMS

Atgrieziet nogurušajai ādai enerģiju ar nakts krēmu, kas uzlabo ādas mitruma absorbēšanu naktī, stiprina ādas aizsargbarjeru un palīdz jums pamosties ar atkal mirdzošu sejas ādu.

Q10 ENERGY KRĒMS ACU ZONAI

Ievērojami savelk ādu acu zonā un cīnās pret smalkajām līnijām un noguruma pazīmēm. Šis krēms acu zonai ar trīs antioksidantiem intensīvi mitrina ādu acu zonā un piešķir tai atsvaidzinātu izskatu.

Q10 ENERGY SERUMS, KURŠ SATUR PĒRLES

Jums ir vajadzīgs ātrs un intensīvs veids, kā atsvaidzināt nogurušu ādu? Izmantojiet šo serumu ar pērlēm kā pirmo rīta ādas kopšanas procedūras soli un baudiet ievērojami gludāku ādas struktūru jau pēc 24 stundām.