Natural ingredients
Sustainability (NIVEA)
(0)

NATURALLY GOOD ķermeņa losjons ar dabīgo alveju

350 ml

Priekšrocības

Natural ingredients
48h Hydration
Sustainability (NIVEA)
Normāla āda
Sausa āda
  • Ar 100% dabīgu alveju
  • 98% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu*.
  • Mitrina un izlīdzina ādu 48 stundas
  • izmantots par 52,7% mazāk plastmasas nekā standarta NIVEA 400 ml ķermeņa pieniņa pudelei

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA “NATURALLY GOOD” mitrinošs ķermeņa losjons ar 100% dabīgu alveju normālai un sausai ādai. 98% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu*. 2% papildu sastāvdaļu formulas stabilitātei un drošībai. Mēs rūpējamies par jūsu ādu un mūsu planētu: šīs pudeles izgatavošanā ir izmantots par 52,7% mazāk plastmasas nekā standarta NIVEA 400 ml ķermeņa pieniņa pudelei. Mīksta pudele, kuru var saritināt, lai izspiestu pēc iespējas vairāk losjona. Pārstrādājams iepakojums, iekļaujot vāciņu. Ieteicams līdz: informāciju sk. uz iepakojuma. *No dabas resursiem iegūtās sastāvdaļas pēc apstrādes saglabā vairāk nekā 50% no savas molekulārās struktūras (dabiskā stāvokļa), tostarp ūdeni.

Vienības numurs 83354 (833540154040)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate SE, Dicaprylyl Ether, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Cetearyl Alcohol, Vegetable Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tocopherol, Sodium Cetearyl Sulfate, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Parfum.