AFTER SUN BRONZE losjons pēc sauļošanās

200 ml

Short summary

NIVEA SUN After Sun Bronze losjons pēc sauļošanās paildzina dabiskā iedegumu noturību.

Priekšrocības

Pēc sauļošanās

Normāla āda

Product Highlights

  • Nomierinošs sastāvs
  • 48 stundu mitrināšana
  • Ar organisku alveju un melanīna ražošanu veicinošu ekstraktu
  • Ilgstošam un skaistam iedegumam
  • Gludas un zīdainas ādas sajūtai
  • Ātri uzsūcas
  • Nav lipīgs un taukains

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA SUN After Sun Bronze losjons pēc sauļošanās paildzina dabiskā iedegumu noturību. Nomierinošais un mitrinošais sastāvs, kurā iekļauta orgasniskā alveja un melanīna ražošanu veicinošs ekstrakts, palīdz iegūt skaistu un noturīgu iedegumu un nodrošina 48 stundu mitrināšanu. Sastāvs rada gludas un zīdainas ādas sajūtu, kā arī novērš ādas lobīšanos un zvīņošanos. Sastāvs nav lipīgs un taukains, kā arī ātri uzsūcas. Saderība ar ādu dermatoloģiski pierādīta. Aizsargājiet sevi un visu ģimeni, izmantojot mūsu Protect & Moisture vai Protect & Bronze produktus un Kids Protect & Care produktu klāstu! Izmēģiniet mūsu jaunos NIVEA SUN UV Face krēmus aizsardzībai pret sauli, kas īpaši izstrādāti sejas ādas aizsardzībai!

Vienības numurs 86039 (86039-01540-23)

1

Apply generously after sun exposure

2

Reapply whenever your skin feels dehydrated

3

Skin compatibility dermatologically approved.

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Dicaprylyl Ether, Glyceryl Stearate SE, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Glycyrrhetinic Acid, Dimethicone, Carbomer, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Linalool, Citral, Parfum

Aktīvās sastāvdaļas: Bio Aloe Vera, Pro-Melanin, Glycerine