(0)

ANTIPERSPIRANTS AR RULLĪTI DRY IMPACT

50 ml

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA Men® Dry Impact Plus antiperspirants ar rullīti sniedz drošu aizsardzību pret pārmērīgu svīšanu. Sausuma sajūta un ilgstoša aizsardzība pret nepatīkamo sviedru aromātu saglabājas ilgi pēc uzklāšanas. Pirmo reizi NIVEA Men® pētniecības nodaļa ir izstrādājusi formulu, kurā iekļauts otrs papildu elements ar antiperspiranta īpašībām. Unikālā DryPlus sistēma nodrošina līdz pat 48 stundu ilgu aizsardzību pret nevēlamu aromātu. Šis kosmētikas līdzeklis ar minerāliem lieliski apvieno drošu antiperspiranta aizsardzību un maigu NIVEA® kopšanu. Antiperspirants pieejams arī izsmidzināma līdzekļa veidā.

Vienības numurs 81610 (816100761523)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Uzklāj padušu ādai.

22

Ļauj nožūt.

33

Neuzklāj uz ievainotas vai iekaisušas ādas.

Special Ingredients

Minerāli

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts, Krāsvielas

Iekļauts: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Steareth-21, Parfum, Aluminum Sesquichlorohydrate, Magnesium Aluminum Silicate, Persea Gratissima Oil, Trisodium EDTA, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol