(0)

ANTIPERSPIRANTS AR RULLĪTI PEARL & BEAUTY

50 ml

Priekšrocības

  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu
  • Nesatur alkoholu un krāsvielas
  • Ideāls pēc skūšanas un depilācijas
  • 48 stundu aizsardzība pret svīšanu un maiga NIVEA® kopšana
  • Gludas un koptas paduses – pateicoties pērļu ekstraktam

Uzzināt vairāk par šo produktu

Antiperspirants ar rullīti NIVEA® Pearl & Beauty ar pērļu ekstraktu nodrošina efektīvu aizsardzību pret pārmērīga svīšanu, kā arī izlīdzina padušu ādas krāsu, panākot, ka tās izskatās tikpat pievilcīgas kā pārējais ķermenis. Tas lieliski apvieno drošu antiperspiranta sniegtu aizsardzību un maigu NIVEA® kopšanu. Pateicoties maigajai formulai, to var izmantot pēc skūšanas un depilācijas – tas nekairina ādu un rūpējas, lai padušu āda būtu gluda un sausa. Antiperspirants padara padušu ādu samtaini gludu un vienlaikus sniedz patīkamu aromātu, kas Tevi pavadīs vēl daudzas stundas pēc tā uzklāšanas. Pieejams arī izsmidzināms līdzeklis. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu.

Vienības numurs 83735 (837350761523)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Special Ingredients

Pērļu ekstrakti

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts, Krāsvielas

Iekļauts: Aqua, Steareth-2, Steareth-21, Parfum, Hydrolyzed Pearl, Persea Gratissima Oil, Trisodium EDTA, Geraniol, Benzyl Alcohol

Vairāk produktu no šī klāsta