ATSVAIDZINOŠS ŠAMPŪNS NIVEA COOL FRESH

250 ml

Short summary

NIVEA Men Cool Fresh šampūns radīts īpaši tiem, kuriem nepieciešama tūlītēja galvas atsvaidzināšana un atvēsināšana. Tas nodrošina aprūpi un ilgstošu svaigumu.

Priekšrocības

Atsvaidzinošs

Attīrošs

Mentols

Mati ar tendenci kļūt plānākiem

Normal Scalp

Uzzināt vairāk par šo produktu

Šampūns Cool Fresh satur formulu ar mentolu, kas nodrošina tūlītēju galvas ādas un matu atsvaidzināšanu. Ne tikai efektīvi attīra, bet arī nodrošina matiem un galvas ādai ilgstošu svaigumu. Mentola aromāts sniedz enerģiju un atsvaidzina galvas ādu. Šampūns Cool Fresh ir paredzēts normālu un taukainu matu kopšanai. Pēc mazgāšanas galvas āda ir atvēsināta, bet mati svaigi un dzīvīgi. Piemērots ikdienas lietošanai. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts.

Vienības numurs 81408 (81408-09640-55)

Local registration number 1027946

1 1

Samitrini matus.

2 2

Uzklāj šampūnu uz mitriem matiem un viegli iemasē, veidojot putas.

3 3

Pēc galvas ādas un matu mazgāšanas noskalo ar ūdeni.

Special Ingredients

Mentols

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: CI 42090, Parfum, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Citric Acid, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Paullinia Cupana Seed Extract, Citrus Aurantifolia Juice, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Aqua