Atsvaidzinoša dušas želeja FRESH BLENDS APRICOT

Izmēģiniet šo atsvaidzinošo dušas želeju FRESH BLENDS ar APRIKOŽU, MANGO un RĪSU PIENA ekstraktiem - mirdzošai un svaigai ādai.

Priekšrocības

Attīrošs
Atsvaidzinošs
Kopjošs
Visiem ādas tipiem

1 Wet skin

Take a shower and wet your skin thoroughly

2 Apply

Apply the shower gel to your whole body

3 Massage

Massage the shower gel into your skin

4 Rinse

Rinse the residue off thoroughly before patting yourself dry

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA Fresh Blends atsvaidzinošā dušas želeja ar aprikožu, mango un rīsu piena ekstraktiem sniegs jums skaistas un atsvaidzinātas ādas sajūtu visas dienas garumā. No dabiski iegūtām sastāvdaļām, augļu un augu piena ekstrakti veselīgai un atsvaidzinātai ādai. Darbojas harmonijā ar ādas mikrobiomu. Mikroplastikātu nesaturoša formula atbilstoši ANO Vides programmas definīcijai. 90% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu*. Mūsu pudele ir izgatavota no 97% pārstrādātas** PET plastmasas. * No dabas resursiem iegūtās sastāvdaļas pēc apstrādes saglabā vairāk nekā 50% no savas molekulārās struktūras (dabiskā stāvokļa), tostarp ūdeni. ** RAŽOTS NO PĀRSTRĀDĀTAS PLASTMASAS, IZŅEMOT VĀCIŅU. Tikai ārīgai lietošanai. NEDZERT. GLABĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ.

Brīdinājums.

NEDZERT. GLABĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ.

Vienības numurs 89714 (89714-01540-71)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Mangifera Indica Juice, Prunus Armeniaca Juice, Oryza Sativa Extract, Glycerin, Bisabolol, Propylene Glycol, Sorbitol, Citric Acid, Glycol Distearate, Laureth-4, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate SE, Trideceth-9, Sodium Sulfate, Denatonium Benzoate, Sodium Benzoate, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Geraniol, Linalool, Parfum, CI 15985, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin