(0)

ATVĒSINOŠS LOSJONS PĒC SKŪŠANĀS SENSITIVE

100 ml

Priekšrocības

Nomierinošs
  • Nekavējoties atbrīvo no kairinājuma
  • Sniedz atvieglojumu un atvēsina
  • Bez alkohola, bez dedzināšanas sajūtas
  • Neatstājiet taukainu, lipīgu kārtu un ātri uzsūcas
  • Saderība ar ādu apstiprināta lietošanā vīriešiem ar jutīgu ādu

Uzzināt vairāk par šo produktu

Atvēsinošs losjons pēc skūšanās NIVEA Men® Sensitive ir paredzēts jutīgas ādas kopšanai. Tā formula satur 0% alkohola un ir bagātināta ar kumelītēm un jūras aļģu ekstraktu, kas noņem kairinājumu un mazina apsārtumu. Vienlaikus tā maigi atvēsina un mitrina ādu pēc skūšanās, noņemot dedzināšanas sajūtu, sniedzot patīkamu atsvaidzinājuma sajūtu un vīrišķīgu aromātu. Āda uzreiz pēc skūšanās izskatās veselīga, ir gluda un mīksta. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, skūšanai izmanto arī citus NIVEA Men® Sensitive līnijas kosmētikas līdzekļus: atvēsinošas skūšanās putas vai skūšanās želeju Sensitive.

Vienības numurs 88540 (885400760003)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Special Ingredients

Kumelīšu ekstrakts

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts)

Iekļauts: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Dipropylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Menthoxypropanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Maltodextrin, Benzophenone-4, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Trisodium EDTA, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral, Parfum