(0)

CAURSPĪDĪGS IZSMIDZINĀMAIS LĪDZEKLIS PROTECT & REFRESH

20 Koeficients aizsardzībai pret saules ietekmi 200 ml

Priekšrocības

Aizsardzība pret sauli
  • Nodrošina tūlītēju aizsardzību un patīkamu atvēsinošu iedarbību, kas atsvaidzina ādu
  • Ļoti viegls, nav taukains – ātri uzsūcas un neatstāj lipīguma sajūtu
  • Ūdens noturīgs produkts
  • Satur mentolu, kas patīkami atvēsina ādu
  • UVA/UVB filtru sistēma nodrošina augstu aizsardzību SPF 20

Uzzināt vairāk par šo produktu

Caurspīdīgam izsmidzināmam sauļošanās līdzeklim NIVEA® SUN Protect & Refresh SPF 20 ir nemanāma, ļoti viegla, netaukaina formula, tādēļ tas ātri uzsūcas un neatstāj lipīguma sajūtu. Izsmidzināmais līdzeklis nodrošina tūlītēju efektīvu aizsardzību un patīkamu atvēsinošu sajūtu, tādējādi āda tiek pasargāta no kaitīgā saules starojuma iedarbības un gūst nomierinošu atspirdzinājumu. Pateicoties īpašajai lietošanas formai tā uzklāšanas ir ērta un vienmērīga pat grūti aizsniedzamās vietās. Līdzeklis satur mentolu, kas ādai sniedz patīkamu vēsuma sajūtu. Līdzeklis ir ūdens noturīgs – āda tiek atbilstoši aizsargāta arī peldes laikā. SPF 20 aizsardzība nodrošina drošu uzturēšanos saulē, neuztraucoties par saules apdegumu. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu.

Vienības numurs 85802 (858020154017)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Pirms lietošanas stipri sakratīt! Izvairieties no izsmidzinātā produkta ieelpošanas, nesmidziniet tieši uz sejas un acīs.

22

Bagātīgi uzklāt uz ķermeņa.

33

Lai saglabātu vēlamo aizsardzības līmeni.

44

Uzklājot mazāku līdzekļa daudzumu, būtiski tiek samazināts aizsardzības līmenis.

Special Ingredients

UVA/UVB filtrs

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Alcohol Denat, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclomethicone, Homosalate, Octocrylene, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Menthol, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Aqua, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Parfum