(0)

DUŠAS ŽELEJA SILVER PROTECT

250 ml

Priekšrocības

Attīrošs
Sudraba joni
Visiem ādas tipiem

Uzzināt vairāk par šo produktu

Dušas želeja vīriešiem NIVEA Men® Silver Protect ir paredzēta ķermeņa, sejas un matu mazgāšanai. Šī atsvaidzinošā dušas želeja ar inovatīvu sudraba jonus saturošu formulu, kas, kā zinātniski pierādīts, aptur baktēriju attīstību un tādējādi pēc dušas ļauj Tev ilgāk saglabāt svaiguma sajūtu. Vieglās konsistences želeja pārvēršas kopjošās putās, kas attīra un atsvaidzina ādu, kā arī sniedz Tev mundrumu. Šis kosmētikas līdzeklis izstrādāts, īpaši domājot par vīriešiem. Tas nodrošina vispusīgu kopšanu dušas laikā un iedarbojas kā īsts enerģijas lādiņš. Šī antibakteriālā želeja sniedz Tev tīrības un svaiguma sajūtu visas dienas garumā. Savu ikdienas kopšanu vari papildināt ar citiem šīs sērijas kosmētikas līdzekļiem, piemēram, skūšanās līdzekli Silver Protect vai antiperspirantu zīmuļa vai lodītes veidā.

Vienības numurs 80816 (808160760043)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Special Ingredients

Sudraba joni

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Silver Citrate, Butyl Acrylate/Ethyltrimonium Chloride Methacrylate/Styrene Copolymer, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Helianthus Annuus Seed Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Glycol Distearate, Laureth-4, Benzophenone-4, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene, Coumarin, CI 61570, CI 16035, CI 10316