FRESH ACTIVE IZSMIDZINĀMS ANTIPERSPIRANTS

Ilgstošs svaigums ar okeāna vēsmām.

Visiem ādas tipiem
Normāla āda

Priekšrocības

Visiem ādas tipiem
Normāla āda

Product Highlights

  • Ilgstošs svaigums
  • 48 stundu aizsardzība pret pārmērīgu svīšanu
  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu
  • Nesatur alkoholu
  • Svaigs, vīrišķīgs aromāts

1 Shower
Best, use the anti-perspirant after taking a shower
2 Shake
Shake the can well before usage
3 Spray
Hold can 15cm from the underarm and spray
4 Let dry
Allow product to dry completely before getting dressed

Uzzināt vairāk par šo produktu

Ilgstošs svaigums ar okeāna vēsmām. Uzticama antiperspiranta aizsardzība 48 stundu garumā, kas rūpējas par ādu. Nesatur etilspirtu. Saderība ar ādu dermatoloģiski pierādīta. Lietošana: izsmidzināt 15cm attālumā no padusēm. Ļaujiet produktam pilnībā nožūt Unikāla NIVEA INFINIFRESH formula: ilgstoša svaigas ādas sajūta, kas saglabājas ilgāk kā tikai dažas stundas.

Brīdinājums.

Draudi: Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt. Turēt pietiekamā attālumā no karstuma avotiem, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas. Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Sargāt no bērniem. Lietojiet tikai paredzētajam nolūkam. Neizsmidziniet acu tuvumā. Nelietojiet uz sakairinātas vai savainotas ādas. Neizsmidziniet ilgstoši un neieelpojiet.

Vienības numurs 82877 (82877-07615-62)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Butane, Isobutane, Propane, Isopropyl Palmitate, Aluminum Chlorohydrate, Dicaprylyl Ether, Caprylic/Capric Triglyceride, Fucus Vesiculosus Extract, Octyldodecanol, Persea Gratissima Oil, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Tocopherol, Linalool, Citronellol, Limonene, Parfum