INTENSE BRONZE izsmidzināma eļļa aizsardzībai pret sauli

6 Koeficients aizsardzībai pret saules ietekmi 200 ml

Short summary

NIVEA SUN Intense Bronze izsmidzināma eļļa aizsardzībai pret sauli ar SPF6 nodrošina aizsardzību pret UVA/UVB starojumu un radīts zeltainam, intensīvam un ilgstošam iedegumam.

Priekšrocības

Aizsardzība pret sauli

6

Karotīna ekstrakts

Karotīna ekstrakts

E vitamīns

Normāla āda

Product Highlights

  • Zeltainam un ilgstošam iedegumam
  • UVA/UVB aizsardzība
  • Ar E vitamīnu un karotīna ekstraktu
  • Ūdensnoturīgs

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA SUN Intense Bronze izsmidzināma eļļa aizsardzībai pret sauli ar SPF6 nodrošina aizsardzību pret UVA/UVB starojumu un radīts zeltainam, intensīvam un ilgstošam iedegumam. Sastāvs ar E vitamīnu un karotīna ekstraktu rada gludas un zīdainas ādas sajūtu, kā arī ir ūdensnoturīgs. Iepakojums izgatavots no 95% pārstādāta materiāla*. Saderība ar ādu dermatoloģiski pierādīta. Aizsargājiet visu ģimeni, izmantojot arī mūsu Kids Protect & Care produktus, un izmēģiniet NIVEA SUN UV Face krēmus sejas ādas aizsardzībai pret sauli! Savas ādas vasaras kopšanas rituāla noslēgumā, izmēģiniet mūsu produktus pēc sauļošanās. *Izņemot vāciņu un sūknīti.

Vienības numurs 80403 (80403-01540-23)

1

Bagātīgi uzklājiet ādai pirms uzturēšanās saulē un regulāri atjaunojiet, īpaši pēc peldēšanās, svīšanas vai slaucīšanās ar dvieli, lai saglabātu sākotnējo aizsardzību.

2

Lietojot mazāku daudzumu, ievērojami samazināsies aizsardzības līmenis.

3

Ļaujiet pilnībā iesūkties ādā un izvairieties no tiešas saskares ar audumiem un cietām virsmām, lai nepieļautu traipu veidošanos.

Special Ingredients

Karotīna ekstrakts

Karotīna ekstrakts

E vitamīns

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Paraffinum Liquidum, Octocrylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Ether, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Isopropyl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Zea Mays Oil, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Parfum, CI40800

Aktīvās sastāvdaļas: Carotene Extract, Vitamin E

Vairāk produktu no šī klāsta