(0)

IZSMIDZINĀMA SAUĻOŠANĀS EĻĻA

6 Koeficients aizsardzībai pret saules ietekmi 200 ml

Priekšrocības

Aizsardzība pret sauli
  • Efektīva aizsardzība pret sauli
  • Papildus mitrina ādu, piešķirot tai īpašu maigumu un gludumu
  • Vienmērīgs un noturīgs iedegums
  • SPF 6
  • Ūdens noturīgs produkts

Uzzināt vairāk par šo produktu

Izsmidzināma sauļošanās eļļa NIVEA® SUN satur UVA/UVB filtrus, kas nodrošina tūlītēju aizsardzību pret saules apdegumu un priekšlaicīgu ādas novecošanos. Tās īpašā formula ar hohoba eļļu un E vitamīnu padara ādu gludu, mitrinātu un zīdaini mīkstu. Produkts nodrošina dziļu un noturīgu zeltainu iedegumu. Eļļa ir ūdens noturīga, un, pateicoties izsmidzinātajam, to ir viegli uzklāt uz visa ķermeņa, nodrošinot vienmērīgu iedegumu. Eļļa satur filtru SPF 6.

Vienības numurs 80403 (804030154017)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Pirms lietošanas stipri sakratīt! Izvairieties no izsmidzinātā produkta ieelpošanas, nesmidziniet tieši uz sejas un acīs.

22

Bagātīgi uzklāt uz ķermeņa.

33

Lai saglabātu vēlamo aizsardzības līmeni, regulāri atkārto līdzekļa uzklāšanu, īpaši pēc peldēšanās, nosvīšanas vai noslaucīšanās ar dvieli.

44

Uzklājot mazāku līdzekļa daudzumu, būtiski tiek samazināts aizsardzības līmenis.

Special Ingredients

E vitamīns

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Paraffinum Liquidum, Octocrylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Ether, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Isopropyl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Eugenol, Coumarin, Parfum