IZSMIDZINĀMS ANTIPERSPIRANTS COOL KICK

150 ml

Priekšrocības

Pretsviedru kopšana

No Ethyl Alcohol

Visiem ādas tipiem

Normāla āda

Product Highlights

  • Uzmundrinoša svaiguma deva – pateicoties atvēsinošajai un kopjošajai formulai
  • 48 stundu aizsardzība pret pārmērīgu svīšanu un NIVEA® kopšana
  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu
  • Nesatur alkoholu
  • Svaigs, vīrišķīgs aromāts

Uzzināt vairāk par šo produktu

Izsmidzināms antiperspirants Cool Kick ar atvēsinošu un kopjošu formulu nodrošina efektīvu aizsardzību pret pārmērīgu svīšanu un tūlītēju svaiguma sajūtu, kas saglabājas visas dienas garumā. Kosmētikas līdzeklis lieliski apvieno drošu antiperspiranta sniegtu aizsardzību un maigu NIVEA® kopšanu. Tam ir uzmundrinošs aromāts, kas pavadīs Tevi vēl daudzas stundas pēc uzklāšanas. Līdzeklis ir pieejams arī ar rullīti. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu.

Brīdinājums.

Danger: Extremely flammable aerosol. Pressurized container: May burst if heated. Keep away from heat, hot surfaces, sparks, open flames and other ignition sources. No smoking. Do not spray on an open flame or other ignition source. Do not pierce or burn, even after use. Protect from sunlight. Do not expose to temperatures exceeding 50°C. Give only empty bottle to recycling process. Use exclusively for the intended purpose. Do not spray into eyes. Do not apply to irritated or damaged skin. Avoid prolonged spraying and direct inhalation. Keep out of reach of children.

Vienības numurs 82883 (82883-07615-28)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts)

Iekļauts: Parfum, Geraniol, Coumarin, Dimethiconol, Propylene Carbonate, Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Octyldodecanol, Persea Gratissima Oil, Isopropyl Palmitate, Aluminum Chlorohydrate, Cyclomethicone, Propane, Isobutane, Butane