(0)

IZSMIDZINĀMS ANTIPERSPIRANTS PEARL & BEAUTY

150 ml

Priekšrocības

  • Gludas un koptas paduses – pateicoties pērļu ekstraktam
  • 48 stundu aizsardzība pret svīšanu un maiga NIVEA® kopšana
  • Ideāls pēc skūšanas un depilācijas
  • Nesatur alkoholu un krāsvielas
  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu

Uzzināt vairāk par šo produktu

Izsmidzināms antiperspirants NIVEA® Pearl & Beauty ar pērļu ekstraktu nodrošina efektīvu aizsardzību pret pārmērīgu svīšanu, kā arī izlīdzina padušu ādas krāsu, panākot, ka tās izskatās tikpat pievilcīgas kā pārējais ķermenis. Tas lieliski apvieno drošu antiperspiranta sniegtu aizsardzību un maigu NIVEA® kopšanu. Pateicoties maigajai formulai, to var izmantot pēc skūšanas un depilācijas – tas nekairina ādu un rūpējas, lai padušu āda būtu gluda un sausa. Antiperspirants padara padušu ādu samtaini gludu un vienlaikus sniedz patīkamu aromātu, kas Tevi pavadīs vēl daudzas stundas pēc tā uzklāšanas. Līdzeklis ir pieejams arī ar rullīti. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu.

Vienības numurs 83731 (837310761525)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Special Ingredients

Pērļu ekstrakti

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts)

Iekļauts: Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Parfum, Hydrolyzed Pearl, Talc, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Propylene Carbonate, Dimethiconol, Geraniol, Benzyl Alcohol

Vairāk produktu no šī klāsta