(0)

IZSMIDZINĀMS ANTIPERSPIRANTS PROTECT & CARE

150 ml

Priekšrocības

  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu
  • Nesatur alkoholu
  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu
  • 48 stundu ilga antiperspiranta aizsardzība un NIVEA Men® kopšana
  • Droša antiperspiranta aizsardzība bez kairinājuma

Uzzināt vairāk par šo produktu

Izsmidzināmais antiperspirants NIVEA Men® Protect & Care ar krēma NIVEA® komponentiem un aromātu maigi kopj padušu ādu un vienlaikus nodrošina ļoti efektīvu aizsardzību pret svīšanu. Šis ideālais efektivitātes un kopšanas apvienojums ļauj Tev justies pārliecināti visas dienas garumā. Antiperspirants novērsīs pārmērīgu svīšanu līdz pat 48 stundām, nodrošinot Tev patīkamu un vīrišķīgu NIVEA® aromātu. Produkts nesatur alkoholu un ir pieejams arī ar rullīti un zīmuļveidā. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu.

Vienības numurs 85942 (859420761526)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts)

Iekļauts: Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Parfum, Glycerin, Panthenol, Octyldodecanol, Persea Gratissima Oil, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Propylene Carbonate, Dimethiconol, Aqua, Limonene, Linalool, Coumarin