(0)

IZSMIDZINĀMS ANTIPERSPIRANTS SENSITIVE PROTECT

150 ml

Priekšrocības

  • Helps to prevent skin irritation
  • Especially developed for sensitive skin - with Chamomile extract & Avocado oil
  • 48h anti-perspirant protection & NIVEA® MEN Care Complex
  • Skin tolerance dermatologically proven
  • No alcohol

Uzzināt vairāk par šo produktu

Izsmidzināms antiperspirants NIVEA Men® Sensitive Protect ar kumelīšu ekstraktu un avokado eļļu paredzēts jutīgai ādai. Līdzeklis nodrošina efektīvu aizsardzību pret pārmērīgu svīšanu 48 stundu laikā, sniedzot lielisku antiperspiranta aizsardzību un maigu NIVEA® kopšanu. Efektīva aizsardzība un patīkams vīrišķīgs aromāts pavadīs Tevi vēl vairākas stundas pēc uzklāšanas. Līdzeklis nesatur alkoholu un nekairina ādu. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu, pielietojot vīriešiem ar jutīgu ādu.

Vienības numurs 82980 (829800761525)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Special Ingredients

Kumelīšu ekstrakts

Avokado eļļa

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts)

Iekļauts: Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Parfum, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Octyldodecanol, Glycine Soja Oil, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Propylene Carbonate, Dimethiconol, BHT, Linalool, Geraniol, Citronellol