(0)

IZSMIDZINĀMS ANTIPERSPIRANTS SILVER PROTECT DYNAMIC POWER

150 ml

Priekšrocības

  • Antibakteriālā formula ar sudraba joniem cīnās pret nepatīkamo sviedru aromātu
  • 48 stundu aizsardzība pret pārmērīgu svīšanu
  • NIVEA Men® kopšana
  • Nesatur alkoholu
  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu

Uzzināt vairāk par šo produktu

Izsmidzināms antiperspirants NIVEA Men® Silver Protect, pateicoties tā novatoriskajai antibakteriālajai formulai ar sudraba joniem, efektīvi novērš nepatīkamu aromātu, bet tā antiperspiranta iedarbība nodrošina ilgstošu 48 h aizsardzību pret pārmērīgu svīšanu. Pateicoties inovatīvajai formulai, kuras pamatā ir sudraba molekulas ar spēcīgu antibakteriālu iedarbību, Silver Protectcīnās pret baktērijām, novēršot nepatīkama aromāta veidošanos. Tu vari baudīt mūsdienīgo, vīrišķīgo aromātu vēl daudzas stundas pēc tā uzklāšanas. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts.

Vienības numurs 82959 (829590761525)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts)

Iekļauts: Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Silver Citrate, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Propylene Carbonate, Dimethiconol, Aqua, Citric Acid, Coumarin, Limonene, Eugenol, Parfum