(0)

IZSMIDZINĀMS ANTIPERSPIRANTS STRESS PROTECT

150 ml

Priekšrocības

  • Efektīva aizsardzība pret svīšanu pat stresa situācijās
  • 48 h antiperspiranta aizsardzība un maiga NIVEA Men® kopšana
  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu
  • Bez alkohola un krāsvielām
  • Satur formulu Stress Protect un cinka kompleksu

Uzzināt vairāk par šo produktu

Izsmidzināms antiperspirants NIVEA Men® Stress Protect efektīvi palīdz Tev iegūt pašpārliecību ikdienas stresa situācijās, līdz ar to Tev nav jāuztraucas par nepatīkamu aromātu vai mitriem traipiem uz apģērba. Pateicoties īpašajai Stress Protect formulai, kas apvienota ar cinka kompleksu, antiperspirants nodrošina maigu aprūpi un drošu aizsardzību pat situācijās, kad esi pakļauta spēcīgam stresam. Antiperspirants 48 stundas efektīvi pasargā Tevi no nepatīkama aromāta un vienlaikus maigi rūpējas par padušu ādu.

Vienības numurs 82267 (822670761525)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Uzsmidzini tikai uz ādas zem padusēm no 15 cm attāluma.

22

Ļauj nožūt.

33

Neuzklāj uz bojātas vai iekaisušas ādas.

Special Ingredients

Cinka komplekss

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Spirts (etilspirts)

Iekļauts: Butane, Isobutane, Propane, Aluminum Chlorohydrate, Cyclomethicone, Isopropyl Palmitate, Zinc Citrate, Menthoxypropanediol, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Propylene Carbonate, Dimethiconol, Limonene, Linalool, Coumarin, Geraniol, Parfum