(0)

Kermeņa losjons ar eļļu Orange Blossom & Avocado Oil

Priekšrocības

Ātri iesūcas ādā
Barojošs
Avokado eļļa
Normāla āda
Sausa āda
  • Satur vērtīgo avokado eļļu.
  • Nodrošina dziļu mitrināšanu 24 stundas.
  • Ātri iesūcas un neatstāj lipīgu slāni.
  • Paredzēts sausas un normālas ādas kopšanai.
  • Piešķir ādai gludumu un mirdzošu izskatu.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Eļļas losjons NIVEA Apelsīnu zieds un Avokado eļļa nodrošina tādu kopšanu jūsu ādai, par kādu sapņojāt. Šis patīkamais, ātri uzsūcošais losjons satur vērtīgo avokado eļļu, un tā formula daudzas stundas nodrošinās Tavai ādai dziļu mitrināšanu. Losjona vieglā konsistence neatstāj nepatīkamu, lipīgu slāni un piešķir Tavai sausajai ādai dabisku, gludu un mirdzošu izskatu. Apelsīnu ziedu enerģiskais, svaigais aromāts pamodinās Tavas jūtas. Izmanto to ikdienas aprūpei un baudi gludu, mitrinātu ādu. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts.

Vienības numurs 83244 (832440154000)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Special Ingredients

Avokado eļļa

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate SE, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Carbomer, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Parfum