KIDS PROTECT & CARE LOSJONS BĒRNIEM AIZSARDZĪBAI PRET SAULI AR ORGANISKU MANDEĻU EĻĻU

50 + Koeficients aizsardzībai pret saules ietekmi 200 ml

Short summary

Nodrošina tūlītēju aizsardzību pret UVA/UVB stariem.

Priekšrocības

Kopjošs

Aizsardzība pret sauli

50 +

Glicerīns

Mandeļu eļļa

Bērnu āda

Product Highlights

  • Tūlītēja UVA/UVB aizsardzība
  • Novērš ādas dehidratāciju
  • Izstrādāts bērnu jutīgajai ādai no 3 gadu vecuma
  • Īpaši ūdensnoturīgs

Uzzināt vairāk par šo produktu

Nodrošina tūlītēju aizsardzību pret UVA/UVB stariem. Novērš ādas atūdeņošanos. Izstrādāts bērnu jutīgajai ādai no 3 gadu vecuma. Īpaši ūdensnoturīgs. 77% bioloģiski noārdāmas formulas*. Ar cieņu pret ūdenstilpnēm: sastāvā nav UV filtru oktinoksāta, oksibenzona un oktokrilēna. Nesatur mikroplastikāta daļiņas - saskaņā ar UNEP definīciju. Pediatru apstiprināta piemērotība ādai. *Saskaņā ar OECD 301/302 vai ekvivalentām metodēm.

Vienības numurs 85486 (85486-01540-23)

Local registration number 1119125

1

Bagātīgi uzklājiet ādai pirms uzturēšanās saulē un regulāri atjaunojiet, īpaši pēc peldēšanās, svīšanas vai slaucīšanās ar dvieli, lai saglabātu sākotnējo aizsardzību.

2

Lietojot mazāku daudzumu, ievērojami samazināsies aizsardzības līmenis.

3

Ļaujiet pilnībā iesūkties ādā un izvairieties no tiešas saskares ar audumiem un cietām virsmām, lai nepieļautu traipu veidošanos.

Special Ingredients

Glicerīns

Mandeļu eļļa

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cocoglycerides, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide (nano), Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Silica Dimethyl Silylate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Microcrystalline Cellulose, Cellulose Gum, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Hydroxyacetophenone, Silica, Trisodium EDTA, Sodium Stearoyl Glutamate, Dimethicone, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Parfum

Aktīvās sastāvdaļas: Glycerine, Organic Almond Oil