KIDS ULTRA PROTECT & PLAY LOSJONS BĒRNIEM AIZSARDZĪBAI PRET SAULI

Nodrošina tūlītēju un ilgstošu aizsardzību pret UVA/UVB stariem.

Bērnu āda

Priekšrocības

Kopjošs
Aizsardzība pret sauli
50 +
Bērnu āda

Product Highlights

  • Tūlītēja UVA/UVB aizsardzība
  • Izstrādāts bērnu jutīgajai ādai no 3 gadu vecuma
  • Pludmalei, rotaļām un sportam
  • Ūdensnoturīgs
  • Noturīgs pret smiltīm un sviedriem

1
Bagātīgi uzklājiet ādai pirms uzturēšanās saulē un regulāri atjaunojiet, īpaši pēc peldēšanās, svīšanas vai slaucīšanās ar dvieli, lai saglabātu sākotnējo aizsardzību.
2
Lietojot mazāku daudzumu, ievērojami samazināsies aizsardzības līmenis.
3
Ļaujiet pilnībā iesūkties ādā un izvairieties no tiešas saskares ar audumiem un cietām virsmām, lai nepieļautu traipu veidošanos.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Nodrošina tūlītēju un ilgstošu aizsardzību pret UVA/UVB stariem. Izstrādāts bērnu jutīgajai ādai no 3 gadu vecuma. Pludmalei, rotaļām un sportam. Īpaši ūdensnoturīgs**. Noturīgs pret smilšu un sviedru ietekmi. "76% bioloģiski noārdāmas formulas*. Ar cieņu pret ūdenstilpnēm: sastāvā nav UV filtru oktinoksāta, oksibenzona un oktokrilēna. Nesatur mikroplastikāta daļiņas - saskaņā ar UNEP definīciju." PEDIATRU APSTIPRINĀTA PIEMĒROTĪBA ĀDAI. *Saskaņā ar OECD 301/302 vai ekvivalentām metodēm. **3x ilgāka noturība pret ūdeni salīdzinājumā ar parastajiem NIVEA SUN ūdensizturīgajiem līdzekļiem aizsardzībai pret sauli.

Vienības numurs 85833 (85833-01540-23)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cocoglycerides, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide (nano), Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Silica Dimethyl Silylate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Hydroxyacetophenone, Silica, Sodium Stearoyl Glutamate, Trisodium EDTA, Dimethicone, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Parfum

Aktīvās sastāvdaļas: Organic Almond Oil, Glycerine