KOPJOŠS ŠAMPŪNS NIVEA STRONG POWER

Šampūns NIVEA MEN Strong Power paredzēts vīriešiem vāju, enerģiju un apjomu zaudējušu matu ikdienas kopšanai. Tas atjauno matu enerģiju un veselīgu izskatu.

Size

Priekšrocības

Kopjošs
Jūras minerāli
Mati ar tendenci kļūt plānākiem

1 1
Samitrini matus.
2 2
Uzklāj šampūnu uz mitriem matiem un viegli iemasē galvas ādā un matos.
3 3
Pēc mazgāšanas noskalo.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Šampūns NIVEA Men® Strong Power paredzēts vīriešiem vāju, enerģiju un apjomu zaudējušu matu ikdienas kopšanai. Šampūna formulā ir ideāls matu kopšanas dabisko sastāvdaļu un moderno tehnoloģiju līdzsvars. Šampūns ar dzīvinošiem jūras minerāliem ne tikai stiprina matus no saknēm līdz galiem, bet arī atjauno matu enerģiju un veselīgu izskatu. Mati izskatās biezāki, ir stipri un labi kopti. Šampūns ir maigs matiem un galvas ādai, piemērots ikdienas lietošanai. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts.

Vienības numurs 81423 (81423-09640-55)

Local registration number 1027922

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Parfum, Linalool, Sodium Benzoate, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Maris Sal, Oryzanol, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Aqua

Special Ingredients

Jūras minerāli