(0)

KOPJOŠS MICELĀRAIS ŪDENS JUTĪGAI ĀDAI

200 ml

Priekšrocības

  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu
  • Palīdz samazināt jutīgas ādas pazīmes
  • Nesatur parabēnus, krāsvielas, smaržvielas un alkoholu
  • Mitrina un atsvaidzina ādu
  • Dziļi attīra, pateicoties ļoti efektīvām un maigām attīrošām sastāvdaļām

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA® Sensitive – kopjošs micelārais ūdens jutīgai ādai satur formulu ar provitamīnu B5 un vīnogu kauliņu eļļu, tas notīra sejas un acu dekoratīvo kosmētiku, attīra un mitrina ādu. Izmantojot micelāro ūdeni jutīgai ādai kopā ar NIVEA® Sensitive līnijas krēmiem, tas palīdz samazināt trīs jutīgas ādas pazīmes, proti, apsārtumu, saspringuma sajūtu un sausumu. Pateicoties maigajam un īpaši efektīvajam attīrošajam kompleksam, šis līdzeklis viegli notīra netīrumus un grimu, nav nepieciešamības berzēt seju ar vates tamponu, turklāt tas vienlaikus mitrina un atsvaidzina ādu. Jutīgas ādas kopšana un attīrīšana ir ļoti nozīmīga ādas ikdienas aprūpes daļa. Micelārais ūdens Sensitive rūpīgi attīrīs Tavu ādu, atsvaidzinās un sagatavos dienas vai nakts krēma uzklāšanai. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu.

Vienības numurs 82382 (823820154005)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Piesūcini kokvilnas tamponu ar micelāro ūdeni.

22

Maigi attīri ādu.

33

Tīrot acu zonu, aizver plakstiņus.

Special Ingredients

Dekspantenols

Vīnogu sēkliņu eļļa

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Aromāts

Iekļauts: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Panthenol, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Decyl Glucoside, Poloxamer 124, Polyquaternium-10, Disodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Acetate, Propylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol