(0)

KOPJOŠS MICELĀRAIS ŪDENS NORMĀLAI UN JAUKTA TIPA ĀDAI

200 ml

Priekšrocības

Attīrošs
E vitamīns
Normāla āda
  • Maigi un efektīvi noņem acu kosmētiku un kopj skropstas
  • Noņem sejas, acu un lūpu grimu
  • Formula ar E vitamīnu dziļi mitrina un ļauj ādai elpot
  • Attīra ādu no netīrumiem
  • Saderība ar ādu ir dermatoloģiski un oftalmoloģiski apstiprināta

Uzzināt vairāk par šo produktu

Kopjošs micelārais ūdens normālai un jaukta tipa ādai NIVEA® ir "3-in-1" līdzeklis, kas efektīvi notīra sejas, acu un lūpu kosmētiku. Tā formula ar E vitamīnu efektīvi noņem grimu un attīra ādu, padarot to mitrinātu un gludu. Turklāt ūdens rūpējas par skropstām un ir ļoti maigs ādai ap acīm. Sejas āda ir attīrīta, atsvaidzināta un izskatās lieliski. Ūdens sastāvā esošās micelārās daļiņas sauc par micellām, un tās darbojas kā magnēts, notīrot grimu un netīrumus. Pateicoties tam ūdens efektīvi un maigi attīra ādu. To nav nepieciešams berzēt. Saderība ar ādu ir dermatoloģiski un oftalmoloģiski pārbaudīta.

Vienības numurs 86698 (866980154005)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Uzklāj micelāro ūdeni uz vates tampona un maigi attīri ādu.

22

Tīrot acu zonu, aizver plakstiņus.

33

Neskalo.

Special Ingredients

E vitamīns

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Sorbitol, Panthenol, Poloxamer 124, Decyl Glucoside, Glyceryl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Sodium Acetate, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol