(0)

KOPJOŠS ŠAMPŪNS NIVEA MEN ACTIVE CLEAN

250 ml

Priekšrocības

Attīrošs
Aktīvā ogle
Mati ar tendenci kļūt plānākiem
  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu
  • Sniedz atsvaidzinošu sajūtu
  • Iedarbojas uz piesārņojumu kā magnēts
  • Rūpīgi attīra matus no ieveidošanas produktu atlikumiem
  • Piemērots ikdienas lietošanai

Uzzināt vairāk par šo produktu

Kopjošs matu šampūns NIVEA Men® Active Clean mazgā matus un vienlaikus nodrošina tiem maigu kopšanu. Tā formula ir bagātināta ar aktivēto ogli, kuras spēcīgās saistošās īpašības ir labi zināmas. Aktivētā ogle iedarbojas uz piesārņojumu kā magnēts. Pateicoties tam Tavi mati ir rūpīgi attīrīti no jebkāda veida eļļainām vielām vai ieveidošanas līdzekļiem. Šampūns nodrošina atsvaidzinājuma sajūtu un ir piemērots ikdienas lietošanai. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu.

Vienības numurs 82750 (827500154050)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Samitrini matus.

22

Uzklāj šampūnu uz mitriem matiem un viegli iemasē, veidojot putas.

33

Pēc galvas ādas un matu mazgāšanas noskalo ar ūdeni.

Special Ingredients

Aktīvā ogle

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Citric Acid, PEG-3 Distearate, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, BHT, Parfum, CI 61570, CI 16035, CI 10316, CI 77266