(0)

maigs šampūns bērniem

Priekšrocības

Intensīva kopšana
Olīveļļa
Bērnu āda
  • Īpaši rūpīgi atlasītas sastāvdaļas jutīgas mazuļu ādas kopšanai
  • Ādai piemērots pH līmenis
  • 0% sārmainas ziepes
  • Izstrādāts sadarbībā ar dermatologiem un pediatriem
  • Saderība ar ādu klīniski un dermatoloģiski apstiprināta

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA BABY Maigais šampūns īpaši saudzīgi attīra matus un galvas ādu, padarot matus tīrus un maigus. Īpaši maigais sastāvs ar kumelīšu ekstraktu saudzīgi nomierina galvas ādu un atjauno galvas ādas pH līmeni. Nekairina acis. Izstrādāts sadarbībā ar dermatologiem un pediatriem. Saderība ar acīm ir oftalmoloģiski apstiprināta. Hipoalerģisks un klīniski pārbaudīts. Ādai piemērots pH līmenis.

Vienības numurs 86150 (861500154026)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

1

Iemasējiet nelielu daudzumu samitrinātos matos un galvas ādā.

2

Rūpīgi izskalojiet ar ūdeni.

Special Ingredients

Olīveļļa

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Ziepes, Parabēni, Spirts, Krāsvielas

Iekļauts: Aqua, Decyl Glucoside, Sodium Myreth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-80 Sorbitan Laurate, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, Bisabolol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tilia Cordata Flower Extract, Polyquaternium-10, Glycerin, Laureth-2, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Benzoate, Parfum