MATU ŠAMPŪNS 2IN1 EXPRESS CARE

250 ml

Short summary

Kopjošs šampūns NIVEA® 2in1 Care Express ar ērto "divi vienā" formulu sniedz acumirklīgu kopšanu, aizsardzību un barošanu, kā arī padara matus viegli ķemmējamus.

Priekšrocības

Intensīva kopšana

Divi vienā

Alveja

Visiem matu tipiem

Visiem ādas tipiem

Uzzināt vairāk par šo produktu

Šampūns NIVEA® 2in1 Care Express ar akācijas ekstraktu ir paredzēts intensīvai, ātrai matu kopšanai. Ļoti īsā laikā nodrošina matiem nepieciešamās sastāvdaļas, stiprina katru matu cirtu un uzlabo matu elastību. Mati ir stiprināti, sakopti, vieglāk ķemmējami un izskatās veselīgāki. Šampūns un kondicionieris "divi vienā" satur akācijas ekstraktu un Nutri esenci, kā arī vērtīgo makadāmijas eļļu un Eucerit®. Pateicoties šīm sastāvdaļām mati tiek dziļi pabaroti, kļūst mīksti un vieglāk veidojami. Šampūns ir paredzēts visiem matu tipiem. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts.

Vienības numurs 81435 (81435-09640-55)

Local registration number 1050917

1 1

Samitrini matus.

2 2

Uzklāj šampūnu uz mitriem matiem un viegli iemasē galvas ādā un matos.

3 3

Pēc mazgāšanas noskalo.

Special Ingredients

Alveja

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Silikons

Iekļauts: Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Acacia Farnesiana Flower Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Sodium Chloride, PEG-3 Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Aqua