(0)

MATU LAKA VITAL CARE

250 ml

Priekšrocības

Intensīva kopšana
NUTRI-ESSENCE
Plāni/saplakuši mati
  • Kopj matus un neļauj tiem kļūt sausiem
  • Stiprina matus un padara tos manāmi biezākus
  • Aizsargā matus
  • Nesalipina matus, saglabā tīkamu matu mīkstumu
  • Piešķir frizūrai svaigu izskatu

Uzzināt vairāk par šo produktu

Matu laka NIVEA® Vital Care smalkus un mīkstus matus padara ievērojami biezākus un nodrošina ilgstošu fiksāciju – līdz pat 24 stundām. Matu laka kopj un aizsargā matus, padarot frizūru apjomīgāku. Mati nav salipuši, frizūra saglabājas daudzas stundas, bet matiem ir patīkami pieskarties, un tie saglabā svaigu izskatu. Laka nepadara matus sausus un tos ir ļoti viegli ķemmēt. Izmēģini arī putas no NIVEA® Vital Care līnijas, kas paredzēta smalkiem un mīkstiem matiem.

Vienības numurs 86912 (869120760050)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Special Ingredients

NUTRI-ESSENCE

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Alcohol Denat, Butane, Isobutane, Propane, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aqua, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Punica Granatum Fruit Juice, Panthenol, Niacinamide, Benzophenone-4, PEG-12 Dimethicone, Propylene Glycol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aminomethyl Propanol, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum