(0)

MicellAIR ūdensdrošs profesionālais micelārais ūdens

Priekšrocības

Intensīva kopšana
Attīrošs
Vitamin+ komplekss
Visiem ādas tipiem
  • Novatoriska formula ar MicellAIR® kompleksu, melnās tējas ekstraktu un sauso eļļu.
  • Efektīvi noņem ūdens noturīgu dekoratīvo kosmētiku un skropstu tušu.
  • Efektīvi un maigi attīra seju, acis un lūpas, aizsargā skropstas.
  • Nav jānoskalo, nav jāberzē, neatstāj dekoratīvās kosmētikas paliekas un taukainu plēvi.
  • Iesaka grima mākslinieki.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Vai jums ir grūti ātri noņemt ūdens noturīgu dekoratīvo kosmētiku? Atklājiet jauno PROFESIONĀLO MICELĀRO ŠĶIDRUMU NIVEA MicellAIR® SKIN BREATHE, ko iesaka grima mākslinieki. Inovatīvā formula ar MicellAIR® kompleksu, melnās tējas ekstraktu un sausu eļļu darbojas kā magnēts, efektīvi noņemot ūdens noturīgu grimu un skropstu tušu. Pateicoties tam, šķidrums efektīvi un maigi attīra seju, acis un lūpas, aizsargā skropstas. Bez skalošanas. Bez beršanas. Neatstājot grima paliekas un taukainu kārtu. Jūsu āda ir tīra, izskatās veselīga un skaista.

Vienības numurs 88514 (885140154008)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

1

Lietošana: Pirms lietošanas sakratīt. Samērcējiet vates plāksnīti un uzlieciet uz aizvērtām acīm, paturiet un noslaukiet. Noslaukiet seju.

2

SADERĪBA DERMATOLOĢISKI UN OFTALMOLOĢISKI PIERĀDĪTA.

Special Ingredients

Vitamin+ komplekss

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Aromāts

Iekļauts: Aqua, Isododecane, Glycerin, C15-19 Alkane, Camellia Sinensis Leaf Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Isopropyl Palmitate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Coco-Caprylate/Caprate, Sodium Chloride, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Benzethonium Chloride, Phenoxyethanol, CI 60725, CI 61565