(0)

MITRINOŠA IZSMIDZINĀMA SAUĻOŠANĀS EĻĻA PROTECT & MOISTURE

20 Koeficients aizsardzībai pret saules ietekmi 200.00 ml

Priekšrocības

Aizsardzība pret sauli
  • Palīdz samazināt saules alerģijas rašanās risku
  • Ūdens noturīgs
  • Satur efektīvo UVA/UVB filtru sistēmu, lai nodrošinātu tūlītēju un ilgstošu aizsardzību
  • Novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos
  • Pieejamas dažādas aizsardzības pakāpes: vidēja/augsta/ļoti augsta

Uzzināt vairāk par šo produktu

Mitrinošs izsmidzināms sauļošanās līdzeklis NIVEA® SUN Protect & Moisture nodrošina tūlītēju un ilgstošu aizsardzību pret saules apdegumu un novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos. Tā uzlabotā kopjošā formula efektīvi aizsargā ādu un vienlaikus dziļi un ilgstoši to mitrina. Augsti efektīva UVA/UVB filtru sistēma nodrošina tūlītēju aizsardzību un samazina saules alerģijas risku. Produkts ir pieejams ar dažādiem saules aizsardzības faktoriem: 15, 20, 30 un 50 +. Izmēģini arī losjona veidā. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu.

Vienības numurs 80451 (804510154017)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Pirms lietošanas stipri sakratīt!

22

Izvairieties no izsmidzinātā produkta ieelpošanas, nesmidziniet tieši uz sejas un acīs.

33

Bagātīgi uzklāt uz ķermeņa pirms iziešanas saulē.

44

Lai saglabātu vēlamo aizsardzības līmeni, regulāri atkārto līdzekļa uzklāšanu, īpaši pēc peldēšanās, nosvīšanas vai noslaucīšanās ar dvieli.

55

Uzklājot mazāku līdzekļa daudzumu, būtiski tiek samazināts aizsardzības līmenis.

Special Ingredients

UVA/UVB filtrs

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Homosalate, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate, Octocrylene, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylmethane, Panthenol, Glyceryl Stearate, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, VP/Hexadecene Copolymer, Tocopheryl Acetate, Copernicia Cerifera Cera, Microcrystalline Cellulose, Sodium Carboxymethylcellulose, Sodium Stearoyl Glutamate, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Tetrasodium Iminodisuccinate, Trisodium EDTA, Hydroxyacetophenone, Citric Acid, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Parfum