1/2

Fresh Flower ZĪMUĻVEIDA ANTIPERSPIRANTS

50 ml

Priekšrocības

Pretsviedru kopšana

Avokado eļļa

Visiem ādas tipiem

Normāla āda

Uzzināt vairāk par šo produktu

Svaiguma sajūta ar ziedu aromātu visas dienas garumā. Ilgstošai tīras un svaigas ādas sajūtai. Uzticama 48h antiperspiranta aizsardzība, kas rūpējas par ādu. Nesatur etilspirtu. Saderība ar ādu dermatoloģiski pierādīta. Norādījumi: ļaujiet produktam pilnībā nožūt. Nelietojiet uz sakairinātas vai savainotas ādas. Unikāla NIVEA INFINIFRESH formula: ilgstoša svaigas ādas sajūta, kas saglabājas ilgāk kā tikai dažas stundas.

Brīdinājums.

Directions: Do not apply to irritated or damaged skin.

Vienības numurs 84165 (84165-07600-42)

Special Ingredients

Avokado eļļa

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Alcohol (Ethyl Alcohol)

Iekļauts: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-14 Butyl Ether, Cetyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Parfum, Aluminum Sesquichlorohydrate, C20-40 Alkyl Stearate, Oleth-20, Octyldodecanol, Persea Gratissima Oil, Steareth-2, Steareth-21, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol