NIVEA LUMINOUS630® ĶERMEŅA KRĒMS PRET STRIJĀM, PIGMENTĀCIJAS PLANKUMIEM UN SAULES RADĪTIEM PLANKUMIEM

Kopjošā formula ar LUMINOUS630® izlīdzina ādas toņa atšķirības, lai samazinātu striju, pigmenta plankumu un saules radītu plankumu redzamību 4 nedēļu laikā.

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Vienmērīgs ādas tonis
Mitrinošs
Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Izlīdzina ādas toņa atšķirības, lai samazinātu striju, pigmenta plankumu un saules radītu plankumu redzamību 4 nedēļu laikā.
  • Nodrošina intensīvi mitrinātas ādas sajūtu un 48 stundu mitrināšanu.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Kopjošā formula ar LUMINOUS630® izlīdzina ādas toņa atšķirības, lai samazinātu striju, pigmenta plankumu un saules radītu plankumu redzamību 4 nedēļu laikā. Nodrošina intensīvi mitrinātas ādas sajūtu un 48 stundu mitrināšanu.

Brīdinājums.

Uzklājiet LUMINOUS630® saturošo produktu uz ķermeņa vienreiz dienā.

Vienības numurs 98949 (98949-01540-41)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Dicaprylyl Carbonate, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter, Tapioca Starch, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Cocoglycerides, Octyldodecanol, Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol, Tocopherol, Potassium Cetyl Phosphate, Hydrogenated Palm Glycerides, Carrageenan, Trisodium EDTA, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Parfum