NIVEA MEN CREME

75 ml

Short summary

Krēms izveidots īpaši vīriešiem sejas, roku un ķermeņa kopšanai.

Priekšrocības

Mitrinošs

E vitamīns

Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Piemīt vīrišķīgs aromāts
  • Novērš ādas sausumu
  • Piemērota sejas, roku un ķermeņa kopšanai
  • Kopj un mitrina ādu
  • Ātri iesūcas un neatstāj taukainu slāni

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA Men® Creme ir jauns produkts, kas izveidots īpaši vīriešiem. Tā formula ir bagātināta ar E vitamīnu, atjauno ādas mitrināšanu jau pēc dažām sekundēm, ļoti ātri iesūcas ādā un novērš ādas izžūšanu, neatstājot taukainu kārtu. Krēmam ir svaigs, vīrišķīgs aromāts, tas ir ideāli piemērots uzklāšanai gan uz sejas un roku ādas, gan uz citām ķermeņa daļām, piemēram, elkoņiem, vai citās vietās, kur āda kļuvusi sausa. Lai saglabātu veselīgu un koptu ādas izskatu, regulāri izmanto kosmētikas līdzekļus ādas kopšanai vīriešiem no plašā NIVEA Men® produktu klāsta.

Vienības numurs 83922 (83922-07600-03)

Local registration number 1881920

Special Ingredients

E vitamīns

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearyl Alcohol, Cera Microcristallina, Palmitic Acid, Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Carbomer, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Dimethicone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Geraniol, Paraffinum Liquidum, Parfum