(0)

NATURALLY GOOD atsvaidzinošs attīrošs toniks

200 ml

Priekšrocības

Atsvaidzinošs
Attīrošs
Visiem ādas tipiem

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA NATURALLY GOOD atsvaidzinošs attīrošais toniks ar 98% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu*, satur organisku zaļo tēju. 2% papildu sastāvdaļas produkta sastāva nemainības un drošības nolūkos.


Rezultāts uz ādas: noņem pārpalikumus, piemēram, dekoratīvo kosmētiku un netīrumus, āda pēc tam jūtas tīra, svaiga un mīksta. Uzklājiet ar vates plāksnīti uz attīrītas ādas. Nelietojiet zonā ap acīm.


SADERĪBA DERMATOLOĢISKI UN OFTALMOLOĢISKI PIERĀDĪTA.


*no dabas resursiem iegūtās sastāvdaļas pēc to apstrādes saglabā vairāk kā 50% no savas molekulārās struktūras (dabiskā stāvokļa), tostarp ūdeni.

Vienības numurs 87211 (872110154009)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Parabēni

Iekļauts: Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Decyl Glucoside, Sodium Lactate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Geraniol, Parfum