(0)

NOMIERINOŠS LOSJONS PĒC SAUĻOŠANĀS SOS

200.00 ml

Priekšrocības

Pēc sauļošanās
Nomierinošs
  • Mazina apsārtumu un sniedz mierinājumu saules sakairinātai ādai
  • Atvēsinoša iedarbība
  • Satur lakricas ekstraktu un Hydra IQ
  • Veicina ādas atjaunošanos
  • Viegla uzklāšana un tūlītējs atvieglojums

Uzzināt vairāk par šo produktu

Nomierinošs losjons pēc sauļošanās NIVEA® SUN SOS ir inovatīvs komplekss, kas nomierina apsārtumu un samazina saules iedarbības izraisītu ādas kairinājumu. Līdzeklis satur lakricas ekstraktu un unikālu Hydra IQ tehnoloģiju, kas palīdz atjaunot ādas aizsargbarjeru, nodrošinot tai labāku atjaunošanos. Losjonam ir tīkami viegla, atvēsinoša formula. Tas ir īpaši viegli uzklājams uz saules sakairinātas ādas. Jutīga un sakairināta āda iegūst tūlītēju mierinājumu un mitrināšanu. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts.

Vienības numurs 85836 (858360154017)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Bagātīgi uzklāt uz ķermeņa pirms iziešanas saulē.

22

Pareizi lietojot produktu, tiek nodrošinātas apmēram 6 uzklāšanas reizes visam pieauguša cilvēka ķermenim.

33

Lai saglabātu vēlamo aizsardzības līmeni, regulāri atkārto līdzekļa uzklāšanu, īpaši pēc peldēšanās, nosvīšanas vai noslaucīšanās ar dvieli.

44

Uzklājot mazāku līdzekļa daudzumu, būtiski tiek samazināts aizsardzības līmenis.

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Alcohol Denat, Glyceryl Glucoside, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Dimethicone, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Sodium Carbomer, Methylparaben, Propylparaben, Linalool, Citral, Limonene, Parfum

Vairāk produktu no šī klāsta