(0)

NOSTIPRINOŠA PRETCELULĪTA ŽELEJA-KRĒMS Q10 PLUS

200.00 ml

Priekšrocības

  • Nekavējoties sniedz ādai enerģiju
  • Uzlabo ādas stingrību 2 nedēļu laikā
  • Samazina celulīta pazīmes 3 nedēļu laikā
  • Satur lotosa ekstraktu
  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu

Uzzināt vairāk par šo produktu

Nostiprinoša pretcelulīta želeja-krēms NIVEA® Q10 plus satur jaunu, spēcīgu formulu, kas bagātināta ar "enerģijas kompleksu" NIVEA ar koenzīmu Q10, L-karnitīnu un lotosa ekstraktu. Pateicoties tam tā sniedz ādai tūlītēju atsvaidzinājuma sajūtu un piepilda to ar jaunu enerģiju. Jau pēc divām regulāras lietošanas nedēļām āda kļūst acīmredzami stingrāka, bet pēc trijām nedēļām samazinās celulīta pazīmes. Tava āda kļūst ievērojami gludāka un stingrāka – pat bez masāžas. Lai iegūtu labākos rezultātus, lieto kopā ar citiem NIVEA® Q10 plus līnijas pretcelulīta produktiem.

Vienības numurs 88151 (881510154091)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

Special Ingredients

Q10

L-karnitīns

Lotosa ekstrakts

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Dimethicone, Ubiquinone, Carnitine, Glyceryl Glucoside, Chondrus Crispus Extract, Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Parfum, CI 42090