(0)

NOSTIPRINOŠS KRĒMS ĶERMENIM NIVEA Q10 PLUS

300.00 ml

Uzzināt vairāk par šo produktu

Nostiprinošs krēms ķermenim NIVEA Q10 Plus nodrošinās Tavai ādai intensīvu un efektīvu kopšanu. Ar koenzīmu Q10 bagātinātā formula paaugstina enerģijas līmeni ādas šūnās, ievērojami uzlabojot ādas tonusu. Līdz ar vecumu dabīgais koenzīma Q10 līmenis ādā krītas. NIVEA ir izstrādājusi uzlabotu, pilnveidotu formulu, kas bagātināta ar divkāršu ādā dabiski esošā koenzīma Q10 daudzumu. Jaunā pieniņa formula papildina koenzīma Q10 daudzumu ādā. Regulāri lietojot šo krēmu, varēsi sajust, kā Tava āda kļūst vingrāka un dzīvīgāka. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts.

Vienības numurs 81892 (818920154097)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Noklāj ar krēmu visu ķermeņa virsmu.

22

Viegli iemasē to ādā.

Special Ingredients

Q10

Sojas ekstrakts

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Isononanoate, Alcohol Denat., Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Glyceryl Glucoside, Glycine Soja Germ Extract, Phenoxyethanol, Sodium Carbomer, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Parfum