Kopjošs piena šampūns Hairmilk matiem ar normālu struktūru

250 ml

Priekšrocības

Nostiprinošs
Piena proteīni
Mati ar tendenci kļūt plānākiem
  • Sastāvā dabīgie piena proteīni
  • Stiprina matus no to iekšpuses
  • Padara matus gludus un mirdzošus
  • Satur Eucerit®
  • Atjauno sausus un bojātus matus, nepadarot tos smagākus

Uzzināt vairāk par šo produktu

Kopjošais piena šampūns NIVEA® Hairmilk matiem ar normālu struktūru nodrošina efektīvu matu atjaunošanu, nepadara tos smagākus, izteikti uzlabo matu stāvokli un līdz ar to – izskatu. Piena šampūna sastāvā esošie dabīgie piena proteīni un Eucerit® maigi attīra matus. Rūpīgi atlasītās sastāvdaļas matus pabaro, padara tos izteikti spēcīgākus un mīkstākus. Šampūna kopjošais sastāvs ievērojami uzlabo matu stāvokli un izlīdzina to virsmu, tādējādi aizsargājot tos no ārējo faktoru kaitīgās ietekmes. Lai nodrošinātu optimālu efektu, lietojiet kopā ar kopjošo piena kondicionieri NIVEA® Hairmilk matiem ar normālu struktūru.

Vienības numurs 82788 (82788-07600-51)

Special Ingredients

Piena proteīni

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Hydrolyzed Milk Protein, Panthenol, Polyquaternium-10, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Styrene/Acrylates Copolymer, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone