Kopjošs piena šampūns Hairmilk matiem ar normālu struktūru

Kopjošais piena šampūns matiem ar normālu struktūru baro, atjauno un mitrina matus, nepadarot tos smagākus.

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Nostiprinošs
Piena proteīni
Mati ar tendenci kļūt plānākiem
Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Sastāvā dabīgie piena proteīni
  • Stiprina matus no to iekšpuses
  • Padara matus gludus un mirdzošus
  • Satur Eucerit®
  • Atjauno sausus un bojātus matus, nepadarot tos smagākus

1 Apply
Massage shampoo into wet hair and scalp for indulging lather
2 Rinse Off
Then rinse it off thoroughly with warm water

Uzzināt vairāk par šo produktu

Kopjošais piena šampūns NIVEA® Hairmilk matiem ar normālu struktūru nodrošina efektīvu matu atjaunošanu, nepadara tos smagākus, izteikti uzlabo matu stāvokli un līdz ar to – izskatu. Piena šampūna sastāvā esošie dabīgie piena proteīni un Eucerit® maigi attīra matus. Rūpīgi atlasītās sastāvdaļas matus pabaro, padara tos izteikti spēcīgākus un mīkstākus. Šampūna kopjošais sastāvs ievērojami uzlabo matu stāvokli un izlīdzina to virsmu, tādējādi aizsargājot tos no ārējo faktoru kaitīgās ietekmes. Lai nodrošinātu optimālu efektu, lietojiet kopā ar kopjošo piena kondicionieri NIVEA® Hairmilk matiem ar normālu struktūru.

Vienības numurs 82788 (82788-09640-55)

Local registration number 2376344

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Limonene, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Panthenol, Hydrolyzed Milk Protein, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Aqua

Special Ingredients

Piena proteīni