PRETBLAUGZNU ŠAMPŪNS POWER NIVEA

NIVEA MEN Power pretblaugznu šampūns palīdz efektīvi atbrīvoties no blaugznu pazīmēm un novērš to atkārtošanos, vienlaikus kopjot galvas ādu un rūpējoties par matiem.

Dandruff Scalp

Priekšrocības

Pretblaugznu
Kopjošs
Bambusa ekstrakts
Blaugznas
Dandruff Scalp

1 1
Samitrini matus.
2 2
Uzklāj šampūnu uz mitriem matiem un viegli iemasē galvas ādā un matos.
3 3
Pēc mazgāšanas noskalo.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Pretblaugznu šampūns vīriešiem NIVEA Men® Power ar aktīvo NIVEA® pretblaugznu kompleksu sasniedz blaugznu veidošanās vietas. Regulāra lietošana ļauj 100% atbrīvoties no blaugznu pazīmēm, kā arī pasargā no atkārtotas blaugznu parādīšanās. Rezultāts ir redzams jau pēc pirmās lietošanas. Šampūns satur bambusa ekstraktu, kopj un stiprina matus, vienlaikus rūpējoties par galvas ādu un atjaunojot tās dabisko līdzsvaru. Kosmētikas līdzeklis ir paredzēts vīriešiem. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu.

Vienības numurs 81533 (81533-09640-55)

Local registration number 1027913

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Silikons

Iekļauts: Parfum, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Sodium Chloride, Glycerin, Polyquaternium-10, Polyquaternium-7, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Undecylenamidopropyl Betaine, Climbazole, Piroctone Olamine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-3 Distearate, Laureth-9, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Aqua

Special Ingredients

Bambusa ekstrakts