PRETBLAUGZNU ŠAMPŪNS POWER NIVEA

250 ml

Uzzināt vairāk par šo produktu

Pretblaugznu šampūns vīriešiem NIVEA Men® Power ar aktīvo NIVEA® pretblaugznu kompleksu sasniedz blaugznu veidošanās vietas. Regulāra lietošana ļauj 100% atbrīvoties no blaugznu pazīmēm, kā arī pasargā no atkārtotas blaugznu parādīšanās. Rezultāts ir redzams jau pēc pirmās lietošanas. Šampūns satur bambusa ekstraktu, kopj un stiprina matus, vienlaikus rūpējoties par galvas ādu un atjaunojot tās dabisko līdzsvaru. Kosmētikas līdzeklis ir paredzēts vīriešiem. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu.

Vienības numurs 81533 (81533-01540-50)

Special Ingredients

Bambusa ekstrakts

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-9, PEG-3 Distearate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Piroctone Olamine, Climbazole, Undecylenamidopropyl Betaine, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Polyquaternium-7, Polyquaternium-10, Glycerin, Sodium Chloride, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Parfum