PROTECT & MOISTURE MITRINOŠS LOSJONS AIZSARDZĪBAI PRET SAULI

50 + Koeficients aizsardzībai pret saules ietekmi 200 ml

Short summary

Aizsardzība un mitrināšana veselīga izskata ādai iekšēji un ārēji

Priekšrocības

Aizsardzība pret sauli

Kopjošs

50 +

Glicerīns

E vitamīns

Normāla āda

Product Highlights

  • Tūlītēja UVA/UVB aizsardzība
  • 48 stundu mitrināšana
  • Darbojas harmonijā ar ādas mikrobiomu
  • Ūdensnoturīgs
  • 75% bioloģiski noārdāms sastāvs
  • Nesatur mikroplastikātu

Uzzināt vairāk par šo produktu

"Aizsardzība un mitrināšana veselīga izskata ādai iekšēji un ārēji: • Nodrošina tūlītēju uzticamu aizsardzību pret UVA/UVB stariem ārēji. • Mitrina ādu iekšēji 48 stundas. • E vitamīns iedarbojas kā antioksidants un brīvo radikāļu neitralizētājs**. • Ūdensizturīgs." "77% bioloģiski noārdāmas formulas*. Ar cieņu pret ūdenstilpnēm: sastāvā nav UV filtru oktinoksāta, oksibenzona un oktokrilēna. Nesatur mikroplastikāta daļiņas - saskaņā ar UNEP definīciju." SADERĪBA AR ĀDU DERMATOLOĢISKI PIERĀDĪTA. *Saskaņā ar OECD 301/302 vai ekvivalentām metodēm. **in vitro

Vienības numurs 85666 (85666-01540-23)

Local registration number 1121537

1

Bagātīgi uzklājiet ādai pirms uzturēšanās saulē un regulāri atjaunojiet, īpaši pēc peldēšanās, svīšanas vai slaucīšanās ar dvieli, lai saglabātu sākotnējo aizsardzību.

2

Lietojot mazāku daudzumu, ievērojami samazināsies aizsardzības līmenis.

3

Ļaujiet pilnībā iesūkties ādā un izvairieties no tiešas saskares ar audumiem un cietām virsmām, lai nepieļautu traipu veidošanos.

Special Ingredients

Glicerīns

E vitamīns

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Minerāleļļa

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cocoglycerides, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide (nano), Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Silica Dimethyl Silylate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tocopheryl Acetate, Microcrystalline Cellulose, Cellulose Gum, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Hydroxyacetophenone, Silica, Trisodium EDTA, Sodium Stearoyl Glutamate, Dimethicone, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Parfum

Aktīvās sastāvdaļas: Glycerine, Vitamin E