1/10

Q10 ANTI-WRINKLE EXTRA NOURISH dienas krēms pret grumbām

15 Koeficients aizsardzībai pret saules ietekmi 50 ml

Short summary

NIVEA Q10 ANTI-WRINKLE EXTRA NOURISH atjaunojošs dienas krēms pret grumbām ar divkāršas iedarbības tīru Q10 un 100% organisku argāna eļļu sausai un ļoti sausai ādai.

Priekšrocības

Pretnovecošanās

Intensīva kopšana

Barojošs

15

Q10

Q10

Argāna eļļa

Sausa āda

Ļoti sausa āda

Nobriedusi āda

Product Highlights

  • Redzami samazinātas grumbas 4 nedēļu laikā
  • Intensīvi barota āda
  • Ar divkāršas iedarbības tīru Q10 un 100% organisku argāna eļļu
  • SPF15 aizsargā no UVA/UVB staru izraisītiem ādas bojājumiem

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA Q10 ANTI-WRINKLE EXTRA NOURISH atjaunojošā dienas krēma sastāvs satur 100% ādai identisku koenzīmu Q10, kas nodrošina ādai divkāršu iedarbību pret grumbām 24 stundu periodā: 1. Darbojas kā antioksidants: aizsargā ādas šūnas pret brīvo radikāļu nelabvēlīgo ietekmi*. 2. Nodrošina ādai enerģiju, lai palīdzētu tai atjaunoties*. Krēma sastāvs ar 100% organisku argāna eļļu, kas ir bagāta ar Omega 6 un 9, stiprina ādas aizsargbarjeru, kā arī aizsargā no sausuma. Krēma sastāvā iekļautais SPF15 aizsargā pret UVA/UVB staru izraisītu ādas priekšlaicīgu novecošanos. PIERĀDĪTA IETEKME PRET GRUMBĀM SAUSAI ĀDAI: • Pēc 24 stundām: intensīvi barota un mitrināta āda. • Pēc 2 nedēļām: ievērojami tvirtāka āda 97% sieviešu**. • Pēc 4 nedēļām: ievērojami samazinātas dziļās grumbas. SADERĪBA AR ĀDU DERMATOLOĢISKI PIERĀDĪTA. * In-vitro. ** Instrumentāls tests, 2 nedēļas 33 sieviešu grupā, 2019. gads.

Vienības numurs 84976 (84976-01540-31)

Local registration number 3115575

1

Uzklājiet katru rītu uz attīrītas sejas.

2

Izvairieties no saskares ar acīm.

Special Ingredients

Q10

Q10

Argāna eļļa

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, Methylpropanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Salicylate, Glyceryl Stearate Citrate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Isopropyl Palmitate, Octyldodecanol, Dimethicone, Synthetic Beeswax, Argania Spinosa Kernel Oil, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Vitis Vinifera Seed Oil, Calcium Pantothenate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Carbomer, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Limonene, Parfum