Q10 ANTI-WRINKLE POWER PRETGRUMBU NAKTS KRĒMS-SERUMS

Iepazīstiet inovatīvo NIVEA Q10 ANTI-WRINKLE POWER vairākkārtējas iedarbības atjaunojošs pretgrumbu nakts krēmu-serumu ar dubultas koncentrācijas* tīru Q10 un provitamīnu B5, kas maksimāli izmanto laiku, kamēr jūs guļat.

Size

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Pretnovecošanās
Atjaunojošs
Lutinošs
Q10
Q10
Provitamīns B5
Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Uzlabo ādas atjaunošanos nakts laikā
  • Nākamajā rītā: ievērojami tvirtāka āda
  • Samazina grumbas

1

Klājiet katru vakaru vienu pašu vai pirms krēma lietošanas.

2

Izvairieties no saskares ar acīm.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Iepazīstiet inovatīvo nakts krēmu-serumu, kas maksimāli izmanto laiku, kamēr jūs guļat. PIRMS GULĒTIEŠANAS: inovatīvs sastāvs ar relaksējošu "Sweet Night™" aromātu sagatavo ādu miegam. NAKTS LAIKĀ: pateicoties dubultai koenzīma Q10 koncentrācijai* un provitamīnam B5, šis sastāvs palīdz uzlabot ādas pašas dabisko nakts atjaunošanās procesu. NO RĪTA: āda ir tvirtāka, nostiprināta un ievērojami labāk atpūtusies nakts laikā. PIERĀDĪTA IETEKME PRET GRUMBĀM: • Pēc nakts miega: ievērojami tvirtāka, mitrināta un mirdzoša āda. • Pēc 14 naktīm: ievērojami samazinātas dziļās grumbas. • Pēc 28 naktīm: vēl mazāk grumbu. *Salīdzinājumā ar Q10 ANTI-WRINKLE POWER sejas kopšanas produktiem.

Vienības numurs 94054 (94054-01540-31)

Local registration number 3763569

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Cocoglycerides, Squalane, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Dicaprylyl Ether, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Panthenol, Pantolactone, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Carrageenan, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Parfum

Special Ingredients

Q10

Q10

Provitamīns B5