1/3

Q10 ANTI-WRINKLE POWER PRETGRUMBU NAKTS KRĒMS-SERUMS

30 ml

Priekšrocības

Pretnovecošanās

Atjaunojošs

Lutinošs

Q10

Provitamīns B5

Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Uzlabo ādas atjaunošanos nakts laikā
  • Nākamajā rītā: ievērojami tvirtāka āda
  • Samazina grumbas

Uzzināt vairāk par šo produktu

Iepazīstiet inovatīvo nakts krēmu-serumu, kas maksimāli izmanto laiku, kamēr jūs guļat. PIRMS GULĒTIEŠANAS: inovatīvs sastāvs ar relaksējošu "Sweet Night™" aromātu sagatavo ādu miegam. NAKTS LAIKĀ: pateicoties dubultai koenzīma Q10 koncentrācijai* un provitamīnam B5, šis sastāvs palīdz uzlabot ādas pašas dabisko nakts atjaunošanās procesu. NO RĪTA: āda ir tvirtāka, nostiprināta un ievērojami labāk atpūtusies nakts laikā. PIERĀDĪTA IETEKME PRET GRUMBĀM: • Pēc nakts miega: ievērojami tvirtāka, mitrināta un mirdzoša āda. • Pēc 14 naktīm: ievērojami samazinātas dziļās grumbas. • Pēc 28 naktīm: vēl mazāk grumbu. *Salīdzinājumā ar Q10 ANTI-WRINKLE POWER sejas kopšanas produktiem.

Vienības numurs 94054 (94054-01540-31)

1

Klājiet katru vakaru vienu pašu vai pirms krēma lietošanas.

2

Izvairieties no saskares ar acīm.

Special Ingredients

Q10

Provitamīns B5

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Cocoglycerides, Squalane, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Dicaprylyl Ether, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Panthenol, Pantolactone, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Carrageenan, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Parfum