ROSE TOUCH salvetes sejas tīrīšanai ar organisko rožūdeni

Uzzināt vairāk par šo produktu

Šīs salvetes, kas bagātinātas ar organisko rožūdeni, efektīvi noņem ūdens noturīgu dekoratīvo kosmētiku, maigi attīra un tonizē, nesausinot ādu. Šajās salvetēs esošās micellas darbojas kā magnēts, efektīvi noņemot dekoratīvo kosmētiku un netīrumus. Pēc lietošanas āda ir tīra, atjaunota un izskatās skaista.
• Inovatīvs sastāvs ar MicellAIR® kompleksu un nomierinošu organisko rožūdeni
• Efektīvi noņem ūdens noturīgu dekoratīvo kosmētiku
• Maigi attīra un tonizē, nesausinot ādu
• Saudzīgi atsvaidzina ādu

Vienības numurs 82376 (82376-01540-07)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Sorbitol, Poloxamer 124, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Decyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Polyquaternium-10, Citric Acid, Rosa Damascena Flower Water, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Glucoside, Sodium Chloride, Sodium Acetate, Propylene Glycol, Sodium Sulfate, Isopropyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Parfum