(0)

TŪLĪTĒJI MITRINOŠS NIVEA LOSJONS ĶERMENIM

400 ml

Uzzināt vairāk par šo produktu

Acumirklīgi mitrinošajam NIVEA ķermeņa losjonam ir īpaši viegla konsistence. Pateicoties tai losjons uzsūcas dažu sekunžu laikā un sniedz tūlītēju atveldzi sausai ādai. Āda acumirklī kļūst mīksta, gluda un elastīga. Īpaša formula, kas satur jūras minerālvielas, kā arī Hydra IQ, nodrošina ādas mitrināšanu ilgāk nekā 24 stundas un atjauno ādas veselīgo izskatu, piešķirot tai zilā lotosa maigo un patīkamo smaržu. Hydra IQ veicina jaunu akvaporīnu – ūdens kanālu proteīnu, kas nodrošina ūdens plūsmu starp ādas šūnām – veidošos. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu.

Vienības numurs 80303 (803030101091)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Noklāj ar pieniņu visu ķermeņa virsmu.

22

Viegli iemasē to ādā.

Special Ingredients

Okeāna minerāli

Hydra IQ

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Alcohol Denat, Glyceryl Stearate SE, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Glucoside, Maris Sal, Dimethicone, Sodium Carbomer, Sodium Cetearyl Sulfate, Phenoxyethanol, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol, Parfum